Organizacja eventów

Kameralne imprezy, ekskluzywne gale
i bankiety, eventy promocyjne oraz pro- sprzedażowe w galeriach handlowych, okolicznościowe i integracyjne imprezy firmowe.

Dzięki posiadanemu zapleczu techni- cznemu jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania.

 
Reklama

Realizujemy projekty od pomysłu, poprzez wykonanie, po dostarczenie efektu inalnego do Klienta. 

Kreacja, copywriting, produkcja wszelkiego rodzaju nośników reklamowych, montaż
i demontaż reklam, zakup mediów, social media marketing.

Drukarnia

Drukujemy wielki format na najlepszych
i atestowanych materiałach (bannery, siatki mesh, folie, canvas, PCV i inne) w jakości
foto (rozdzielczość do 1440 DPI).

Posiadamy bogate doświadczenie
w produkcji, montażu i demontażu noś- ników o powierzchni powyżej 1000 m2.

Kilka sŁÓw o nas

PIBI Group jest firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie wsparcia marketingu i sprzedaży. Naszą misją jest zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów oraz pomoc w kreowaniu wizerunku osób, firm oraz wszelkiego rodzaju przedsięwzięć.

Długoletnie doświadczenie zebrane w trakcie pracy, nad wieloma różnorodnymi projektami z różnych branż, pozwala nam na dostarczenie efektywnych i efektownych rozwiązań. Dzięki posiadanemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania, ograniczając do minimum koszty związane z jego wykonaniem, jednocześnie zachowując najwyższą jakość realizacji danego przedsięwzięcia.

 

Realizujemy projekty od pomysłu, poprzez wykonanie, po dostarczenie efektu finalnego do Klienta.  Nie uchylamy się jednak od realizacji tylko konkretnych etapów pojedynczych projektów. Nasze usługi obejmują także rewitalizację przedsięwzięć, które z różnych powodów nie osiągnęły docelowo zakładanego efektu.

 

Specjalizujemy siĘ w:- event marketingu (imprezy konsumenckie i firmowe, integracyjne i motywacyjne, konferencje, prezentacje nowych produktów, road show, advetures, pikniki, imprezy okolicznościowe, team building)

- projektowaniu, wykonywaniu i produkcji reklam 
(prasowych, outdoorowych, banerów, materiałów POS – foldery, ulotki, gadżety reklamowe, wizytówki, itp.)

- projektowaniu, wykonywaniu i produkcji scenografii

- produkcji spotów radiowych

- obsłudze technicznej wydarzeń (sceny, nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, etc.)

- obsłudze muzycznej i konferansjerskiej wydarzeń (30-tu DJ’ów, radiowców i konferansjerów)

 

Dlaczego my?

Posiadając odpowiednie zasoby, wieloletnie doświadczenie i nowe pomysły oferujemy Klientom niekonwencjonalne rozwiązania. Skupiamy się na działalności nieszablonowej i nie boimy się proponować kontrowersyjnych pomysłów, choć na wyraźne życzenie Klientów realizujemy również sprawdzone schematy. Wieloletnie doświadczenie w branży eventowo - reklamowej pozwala nam na precyzyjny dobór oferty do oczekiwań Klienta, a znajomość specyfiki innych kultur, pomaga nam dopasować atrakcyjność projektów do różnorodnych obiorców.

Nazszym dużym atutem jest możliwość realizacji większości przedsięwzięć bazując na posiadanym zapleczu technicznym, bez konieczności korzystania z usług wielu podwykonawców. W sytuacjach wymagających wsparcia firm zewnętrznych korzystamy tylko i wyłącznie z usług sprawdzonych i niezawodnych kontrahentów. Dzięki temu jestesmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość, krótkie terminy, a także przystępną cenę oferowanych przez nas usług.