nasza oferta


Reklama

Nasze usługi reklamowe obejmują m.in.:

- projekty graficzne
- copywriting
- media planning
- media buying
- druk mało i wielkoformatowy

Więcej

Dj'e & Konferansjerzy

Oferujemy usługi najlepszych prezenterów i DJ-ów polskiej sceny muzycznej, którzy na co dzień współpracują z najpopularniejszymi rozgłośniami radiowymi w kraju, a także topowymi klubami.

Dobór i pieczę nad artystami sprawuje prowadzący najzabawniejszy program popołudniowy w Radiu Eska "Wrzuć Na Luz" ” - Paweł Pawelec..

Więcej

marketing outsourcing

Sukces jakiegokolwiek projektu uzależniony jest od wielu czynników. Jednym z nich, według nas najważniejszym, jest umiejętność efektywnego podziału budżetu przeznaczonego na działania reklamowe.

W ramach usługi Marketing Outsourcing oferujemy Państwu stałą obsługę działań reklamowych mających na celu wsparcie sprzedaży Państwa usług i produktów.

Marketing outsourcing jest doskonałym narzędziem pozwalającym na ograniczenie kosztów związanych z wewnętrznym działem marketingu.

Nasi eksperci doradzą Państwu w jaki sposób najefektywniej zarządzać budżetem marketingowym oraz dokonają wszelkich czynności, za które odpowiedzialny jest z reguły wewnętrzny dział marketingu. Marketing Outsourcing pozwala na ograniczenie kosztów związanych z zatrudnianiem wielu pracowników odpowiedzialnych za działania reklamowe w Państwa firmie.